סרטון מוצר | סרטון הדרכה | סרטון פרסום או חסות | Product video | Tutorial | Video clip

סרטון מוצר, סרטון הדרכה, סרטון פרסום

סרטוני שיווק שהם סרטון מוצר, סרטון הדרכה או פרסום וחסות הם כלי ממדרגה ראשונה לחשוף את העשייה שלכם באופן יצירתי ומנצח. בפלטפורמה הזו יש לנו 30 שניות להעביר מסר רחב מאוד או 3 דקות כדי לשלוח לאוויר הסבר רחב ומקיף על המוצר, או פשוט לחשוף את ההצלחה האחרונה שלכם.

בעידן של רשתות חברתיות, יש משמעות מאוד חשובה לסרטי תדמית ומוצר. החשיפה הוירלית שלהם יכולה להביא מינוף עסקי משמעותי. כאן...אנו מביאים את הקריאייטיב שלנו באופן מדוד לפי האסטרטגיה השיווקית ו...הנה זה בא!

עולם זה מציע לנו ספקטרום רחב ועמוק יותר בו מעורבים יותר חושים, יותר צבעים, קולות, אנימציה, וידאו מצולם, ורמזים שמגיעים בקידוד ישיר לנקודות שונות אליהן הסרט מכוון - לרגש או לשכל, הכל יכול לקרות בתנועת מצלמה קלה. אנו אתכם כדי לעשות את זה קל יותר ובכמויות קריאייטיב מדויקות.
תענוג גדול כבר אמרנו?

כדי לפתוח את התיאבון, הנה הסרטון שלנו. כן, בחרנו להביא לכם את הכל בחיוך 🙂

סרטון למוצר # product video

סרט הדרכה ותדמית לחברה שעוסקת בקבוצות רוכשים HOMIES

משלב האסטרטגיה השיווקית, דרך כל התהליך - סטורי בורד, תסריטאות, בימוי, קופירייטינג, קריינות, אנימציה וההפקה. הסרטון הוא כלי שיווקי והסברתי ממדרגה ראשונה כדי לצרף עוד משתמשים לתהליך דרך הסבר והדגמה של כל היתרונות. וכמובן תוך התאמה מלאה לרשתות חברתיות.

סרטון הדרכה # Tutorial

סרטי הדרכה ותדמית לפרויקט עבור עיריית תל אביב אופניים להשכרה - תל אופן

משלב האסטרטגיה השיווקית, דרך כל התהליך: סטורי בורד, תסריטאות, בימוי, קופירייטינג, קריינות, אנימציה, פוסטפרודקשן וההפקה עד בניית ערוץ היוטיוב וההשקה. בסך הכל בוצעו תשעה סרטונים בשלוש שפות שונות: עברית, אנגלית וערבית לפי דרישות המכרז.

סרטון פרסום # AD video

סרטון פרסום ששודר בערוצי הטלוויזיה המובילים - ערוץ 2, ערוץ 1, ערוץ 10 אודות יום ההתרמה לחולי סיסטיט פיברוביס ומשודר משנה לשנה בשינוי תאריך יום ההתרמה.  להכנת הסרטון בן 30 שניות, ולהטמיע בתוכו נושא רגיש זה בנינו מערך אסטרטגי ברמת המסר שיגע בעדינות רבה ברגשי הצופים תוך שימת דגש על מורכבות המחלה.         כדי לעמוד ביעד הדרוש , נדרשו פגישות תיאום ואסטרטגיה מול מנכ"לית האגודה בשיתוף חברת ההפקה. יו אר קריאייטיב הביאה את הקונספט, התסריט, הקופירייטינג, חלק משמעותי בבימוי, הלוקישנים, בחירת המוסיקה מלווה ובימוי הקריינות ע"י יאיר לפיד.

סרטון הדרכה # Tutorial

software overview Tutorial

סרט הדרכה לתוכנה

סרטון הדרכה לתוכנה הבודקת התנהגות גולשים באתרי אינטרנט ככלי סטטיסטי עבור מנהלי אתרים.

חברה שהספיקה כבר לעשות exist ולהימכר...

בוצע עבור חברת קומפיוקול - נציגת קליקטרקס בישראל. הסרט הותאם ועבד לעברית, הפקה, קופירייטינג בעברית וקריינות.

קליפ מוסיקלי # Video clip

וידאו קליפ עבור קטע מוסיקלי שחודש, תורגם, ועבר אדפטציה לעברית

סרטון טיפוגרפי לקטע מוסיקלי # Music video

קריינות (ספי'צ),תרגום ואדפטציה של קטע מוסיקלי של באז לרמן למילים של מרי שמיץ' משנת 1999, ע"י אורי רון, מנהל העסק.

סרטון תדמית # Promotional film

 # סרט תדמית עבור העיר מעלה אדומים

סרט התדמית הופק עבור עיריית מעלה אדומים כדי לקדם את תנופת האכלוס בעיר לקראת בניית הכביש המהיר לעיר ובניית שכונות חדשות בעיר.
יו אר קריאייטיב לקחה חלק בהכנת סרט התדמית לעיר ולעירייה כדי לעמוד ביעד השיווקי ,פרסומי בשיתוף משרד הפרסום ומשרד ההפקה.
יו אר קריאייטיב הביאה את: הקונספט, התסריט (ארוך וקצר), קופירייטינג לקריינות מלווה לסרט, בימוי במחצית הלוקיישנים. ויעוץ שיווקי בשיתוף חברת ההפקה אקשן מדיה.

הודעת חסות בערוצי טלוויזיה # Video clip

חסות בערוצי טלוויזיה מסחריים וציבוריים לפי כל כללי הרגולציה - ערוץ 1, 2, 10 ועוד

סרטון תדמית # Promotional film

 # סרט תדמית עבור הרכבת הקלה בירושלים

מעלה אדומים הינה אחת מהערים המתפתחות בישראל. סרט תדמית זה נועד לקדם עוד את תנופת האכלוס בעיר לקראת השלמת שני מהלכים - סיום בניית כביש מהיר לעיר ובניית שכונות חדשות ע"י טובי הקבלנים בארץ.
יו אר קריאייטיב לקחה חלק פעיל בהכנת סרט התדמית לעיר ולעירייה כדי לעמוד ביעד השיווקי ,פרסומי בשיתוף משרד הפרסום ומשרד ההפקה.
יו אר קריאייטיב חתומה על : קונספט, תסריט ארוך ותסריט קצר, קופירייטינג לקריינות
מלווה לסרט, בימוי במחצית הלוקיישנים. יעוץ שיווקי בשיתוף חברת ההפקה אקשן מדיה.

סרטון עדות # Testimonial film

# סרטון עדות מטופלים - טסטמוניאלס

עבור לקוח מתחום הביוטכנולוגיה זהו כלי מכריע כדי לקדם מוצר טיפולי. סרטון עדות מביא ממקור ראשון (המטופל) את עדותו במהלך הטיפול ותוצאותיו המכריעות. במקרה זה הבאנו לסרטון את התהליך הבא: ייעוץ, תחקיר, תסריט, בימוי, ראיון המטופל, בימוי ועריכה (ע"י עורך), תרגום ואדפטציות לוורסיות קצרות עבור מדיות שונות.

סרטון הדרכה, סרטון תדמית, סרטון מוצר,

נגישות זה שם המשחק!

סרטון נכון שווה לך בסוף היום כסף, סרטון כזה יכול להוות גשר להבנה טובה יותר על המוצר או השירות שלך המתאר באופן שיווקי או אינפורמטיבי, נכון וממוקד את המוצר והשירות שלך, והדרך לקהלים רבים יותר נפתחת! אז למה אתם מחכים?

שום דבר לא יעבוד בלעדיך!

פשטו כמשמעו.

אנו לומדים דרכך על המוצר או השירות. רק אחרי שאנו בוחנים לעומקם של דברים את כל הדרוש בכיווני חשיבה שונים (גם מחוץ לקופסה...) הדברים יהיו מוכנים לשיגור.

כתיבה שיווקית, תוכן איכותי למוצר או שירות

קדימה, הגיע הזמן...

סרטון שיווקי, טכני, פרסומי, שבנוי באופן איכותי ונכון הוא המפתח לפיתוח העסק, המוצר או השירות שלך. ההשקעה שלך תראה למרחוק, קהלי היעד שלך והלקוחות שלך יתחברו לתוכן נכון וממוקד.