מיתוג עסקי, תוכן וכתיבה שיווקית, פרסום ושיווק בדיגיטל

אודות URCreative

אנו קבוצה של אנשי תוכן שיווקי, קריאייטיב ומיתוג יוצאי חברות מובילות ומשרדי מדיה. הניסיון העשיר (מעל לעשור) במיתוג עסקי, תוכן וכתיבה שיווקית, פרסום ושיווק בדיגיטל מוכיח את עצמו תמיד מחדש.
מוצרי הקריאייטיב שלנו משמשים לקוחות פרטיים, מיזמים חדשים, חברות בינ"ל, סטארטאפים ועסקים בהקמה. כל מהלך הוא שונה, לפעמים בחיזוק ובניית תדמית או השלמות קמפיינים, ולפעמים שדרוג מהלכי שיווק ומיתוג כולל.
כל קריאייטיב ותוכן איכותי מבוסס על לימוד ומחקר של צורכי הלקוח ומוצריו. לאחר מכאן, נולד התוכן שיווקי או הכתיבה השיווקית שתואמים להובלת המוצר או השירות בדרך לקהלי יעד שונים בארץ ובעולם.
כל מילה, כל עיצוב, כל מהלך נבחנים בקפידה – יש מקום להצלחות בלבד!
מנהל: אורי רון, עיתונאי חבר אגודת העיתונאים, קופירייטר ואיש קריאייטיב. בעבר קריין בקול ישראל משך 17 שנים, מנהל שיווק ומכירות בכיר בארגון תקשורת ארצי מוביל, מנהל דיגיטל בעמותה ארצית וסמנכ"ל מכירות בחברת תוכנה. בוגר הפקולטה לתקשורת וניהול מאוניברסיטת בר אילן ובוגר המכללה לניו מדיה בשיווק דיגיטלי למנהלים.
מרצה אורח בשיווק, ביצע בפועל קמפיינים ארציים בדיגיטל, עיתונות כתובה, טלוויזיה, רדיו ושילוט חוצות.
יועץ מעוף לעסקים מטעם משרד הכלכלה, בתחומי פיתוח עסקי, שיווק, מכירות ודיגיטל. מטעם AMT ו BDO.

מיתוג עסקי, תוכן וכתיבה שיווקית, פרסום ושיווק בדיגיטל

קדימה, הגיע הזמן...

אנו עומדים לרשותכם בתחומי מיתוג עסקי, תוכן וכתיבה שיווקית, פרסום ושיווק בדיגיטל או בכל מהלך שיווקי שיניע לפיתוח העסק, המוצר או השירות שלכם. אין ספק שההשקעה תראה בטווח הקצר והרחוק, קהלי היעד שלך  - הלקוחות שלך יתחברו לקריאייטיב באופן וממוקד וישיר. צור קשר >>>>