שיווק בדיגיטל, כתיבה שיווקית, ומיתוג עסקי

זה תמיד היה ברור לך...כל עסק חייב תוכן שיווקי איכותי כדי להוביל פיתוח עסקי!
הניסיון שלנו מול חברות בינ"ל, היי טק, תקשורת, תרופות, מזון, טקסטיל, עסקים בהקמה וארגונים - עומד לרשותך.

אפשר לדבר על זה: 077-321-321-3 או

מלאו פרטים, ונניע...

"כל עסק מציב מטרות ויעדים.
השאלה היא כמה מהעסקים באמת מגיעים למימוש המטרות ואל היעדים"
אורי רון
אורי רון
מנכ"ל URcreative

שיווק בדיגיטל:
קמפיין פרסומי בפייסבוק וגוגל, וברשתות תוכן שיווקי.

הלקוח הפוטנציאלי שלכם בודק אופציות שונות רגע לפני שהוא מחליט על שיווק בדיגיטל. תנו לו סיבה מספיק טובה לבחור בכם! מידת החשיפה של הלקוח שלכם למוצר היא משמעותית ומכרעת. ההשקעה הכספית חייבת להיות מדויקת ולא מופרזת!!! אנו נעזור במאמץ להנגיש את המוצר בדיוק לקהל היעד – בקמפיין שלכם בפייסבוק, בגוגל ובאתר הבית שלכם. 

קופירייטיניג
קמפיין דיגיטל

כתיבה שיווקית, קופירייטינג והנכסים הדיגיטליים שלך

כל הנכסים הדיגיטליים – חייבים שיהיו בעל ערך ממשי עבור הלקוח.  כתיבה שיווקית על המוצר שלכם או הקופירייטינג – הם המפתחות לכך!!! איך כותבים נכון עבור פייסבוק, לינקדין, גוגל,  בדיוור ישיר ובאתר הבית שלך?  התשובה לכך – כולם חייבים לעבוד ביחד עבור מטרה. כך, מנועי החיפוש מזהים שהמוצר שלך בעל ערך מוסף! מה הקשר בין קמפיינים דיגיטליים, SEO – אופטימיזציה אורגנית לאתר והתוכן השיווקי שלך? שאלת מיליון דולר.  ועוד לא אמרנו מילה על הנכסים הפיזיים שלך.

מיתוג עסקי

מהלכי מיתוג עסקי הם קריטיים עבור הצלחת העסק שלך! מיתוג משמעו לתת אופי נכון למוצר, לעסק או למהלך העסקי. הרעיון הוא לבנות קונספט אסטרטגי נכון ולבצע מהלכים שרואים את כל צרכי העסק שלך בטווח הרחוק. שאנו מדברים על מיתוג חייבים לראות את כל העשייה שלכם באופן מקיף…כדי להגיע ליעד העסקי.  הניסיון הרב שלנו בתחום מיתוג עסקי – יעמוד לרשותכם.

מיתוג עסקי

קדימה! צעד אחד קדימה עבור העסק או המוצר שלך...

התקשרו:
077-321-321-3

צור קשר בנייד

שלחו טופס התעניינות: