תוכנת סטטיסטיקה לקידום אתרים - SEO

,קשורה בהסכם שיתוף פעולה עם נציגת קליקטרקס בישראל ובמסגרת זו מפיצה URCreative
.ClickTracks - ומקדמת את תוכנת הסטטיסטיקה המתקדמת, היעילה והחדשנית ביותר בתחום
קליקטראקס היא תוכנה לניתוח תנועת גולשים המציגה את מאפיני ההתנהגות של הגולשים באתר באמצעות ממשק ויזואלי מאיר עיניים, בקרת מדיה וחישובי עלות תועלת (ROI), ניתוחים סטטיסטיים מעמיקים כדי להבין מהיכן מגיעים הגולשים - מה הם עושים באתר ואיך הם מתנהלים בו, ובכלל זה גם ניתוחי קמפינים שיווקיים, ROI, PPC ו- SEO.
התוכנה מאפשרת מעקב וניטור אחר ההתרחשויות באתר שלך אונליין. ניתן להתקין את קליקטראקס באופן קל ופשוט על המחשב במשרדי בחברתכם. כמו כן התוכנה מאפשרת התקנה במספר גירסאות המתאימות לאופי המשתמש, דירשותיו ונפח פעילותו.
קליקטראקס מתאימה מאוד למשווקים מתחום הפרסום המקוון, חברות לקידום אתרים, בנייה ועיצוב אתרים, אתרי סחר אלקטרוני ואתרי תדמית. המגוון העצום של היכולות ושלל תכונות, הפכו את קליקטראקס לכלי ניהולי ממדרגה ראשונה, אשר קטף פרסים רבים בתחרויות בינלאומיות.
שימוש יעיל בקליקטראקס יבהיר לך כמה כוח יש בניהול יעיל יותר של מהלכי השיווק האינטרנטי שלך ולבדוק הלכה למעשה מהם נקודות החוזקה והחולשה באתר הבית שלך.
. מה תרצה לדעת על ההתנהלות האינטרנטית שלך ? קליקטרקס לשירות האתר שלך
 
קליקטרקס זכתה בשלל פרסים בינלאומיים שהציבה אותה בקדמת עולם השיווק האינטרנטי

התכונות המובילות את תוכנת קליקטראקס להצלחת הקמפיין הבא שלך:

סימון מבקרים- "חפירה" לעומק הנתונים
בעזרת מאפיין "סימון מבקרים" ניתן לסמן קבוצות של מבקרים באתר (למשל: כל מי שהגיע דרך מנוע החיפוש 'ואללה', כל מי ששהה באתר למעלה מ- 30 שניות, כל מי שצפה ביותר משני מוצרים וכיוב') ולנתח את התוצאות בהתאם לקבוצה הנבדקת! יכולת זו הנה ייחודית לקליקטראקס ומאפשרת התבוננות וניתוח שיווקי מעמיקים, המביאים למסקנות אופרטיביות מיידיות לאתר האינטרנט שלכם - אילו עמודים לשפר, באילו אוכלוסיות להתמקד וכיוב'.

ממשק ויזואלי!
התוכנה מאפשרת לך לגלוש באתר האינטרנט שלך, ולראות את הקישורים עליהם לחץ המשתמש באופן ויזואלי! בעזרת דפדפן מובנה, אתה יכול לגלוש באתר האינטרנט ולצפות בנתונים "על" האתר - כמה לחיצות היו על כל לינק, מהיכן הגיעו לכל דף ולהיכן המשיכו לאחר שקראו אותו ועוד.

בדיקות ROI ויחס המרה
בעזרת כמה פעולות פשוטות, קליקטראקס מאפשר לנו לראות מהם יחסי ההמרה באתר (כלומר כמה אחוזים מהנכנסים גם קונים) ומהו החזר ההשקעה על פועלות הפרסום שלנו.


מעוניינים למדוד כמה באמת הצליח הקמפיין שלכם?
לא יודעים מה הגולשים עושים באתר שלכם?
דוחות הסטטיסטיקה של האתר מבלבלים ולא ברורים?

ClickTracks - תספק לכם נתונים מעמיקים וניתוח התנהגות הגולשים באתר שלכם בצורה ויזואלית וידידותית. לצפייה בסרטון המדגים "מעקב אחר מנועי חיפוש" הקליקו כאן
שלחו טופס התעניינות :
שם:
חברה:
טל:
דוא"ל:
תוכן הודעתך
 
URCreative | SEO,תוכנה לקידום אתרים